a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Texstudio

Texstudio kangavalik – mustrid, värvid ja tekstuurid

Texstudio kangavalik on rikkalikult lai ja selles paremini orienteerumiseks koostasime ülevaate meie peamiste brändide omapäradest. Valikus on kangaid erinevate stiilide ja ajastute armastajaile, maalähedastest naturaalsetest ja mahedates toonides linastest kangastest kuni külluslike mustritega ajastutruude klassikaliste kangasteni. 

Alhambra tootevalikut vaadeldes reedavad kangaste vahemere stiilis toonid, mustrid ja materjalid üsna kiiresti, et tegemist on Hispaania kangatootjaga. Värvigammas domineerivad helebeežid, naturaalvalged ja pastelsed toonid. Leidub klassikalist triibumustrit, kerget geomeetriat, tekstuure ja sissekootud žakaarmustreid. Linaste kangaste hindajale soovitame valida külgkardinateks meie ühe populaarseima 100% linase kanga Candela (66 värvitooni) ning päevakardinateks 100% linase pool-läbipaistva kanga Sade.

Alhambra dekoratiivpadjad on saadaval Texstudio e-poes.

Hispaania brändidega jätkates on luksuslikumate valikutega esindatud kangatootja Lizzo. Sarnaselt Alhambrale on värvigamma võrdlemisi hele ja pastelne, kuid materjalide poolest leidub elegantsi hindajaile rohkem peene elegantse struktuuriga kangaid. Väljapeetud värvitoonide ja mustriga žakaarkangas Plumage kollektsioonist Inedit on üks meie lemmikuid, mida võib kasutada nii külgkardinateks aga ka dekoratiivpatjade õmblemiseks. 

Kirevate mustrite ja tugevate värvikontrastidega eristub Texstudio kangaste seast kõige enam Prantsuse kangatootja Thevenoni trükikangaste sortiment. Suur osa Thevenoni kangastest on tiheda mängulise mustriga, kujutades peamiselt taimemotiive, aga leidub ka geomeetrilisi ja figuraalseid kujundusi. Mustrid on prinditud tugevale puuvillasele kangale ja spetsiaalsele kardinasametile, mida saab kasutada nii külgkardinateks, dekoratiivpatjadeks aga ka mööblikangana (38 500 Martindale). Mööblikangaste valikus on ka paksemaid tekstuurse mustriga kangaid, millest valmistatud pehme mööbel on kindlasti tõeliseks pilgupüüdjaks. Tutvu Thevenoni dekoratiivkangastega meie e-poes.

Texstudios on suurima tootevalikuga esindatud Prantsuse bränd Pierre Frey, kelle sortimendis on eriotstarbelised kangad, tapeedid, eritellimusvaibad ja pehme mööbel. Pierre Frey stiil on eklektiline, väärtustades nii klassikaliseid, traditsioonilisi kui ka modernseid suundi. Inspiratsiooniks on pärandkultuurid erinevatest maailma paikadest, prantsuse klassitsism Braquenié kollektsioonides, kaasaegne modernism Boussaci kollektsioonides, ajatu Itaalia luksus Fadini-Borghi kollektsioonides, Prantsuse traditsioonid ja eksootika Le Manach’ kollektsioonides. 

Dedar on Itaalia luksusbränd, mille kangad on omanäoliselt kaasaegse stiiliga. Tootevalikust leiab julgeid mustreid ja tikandeid, tekstuurseid geomeetrilisi kujundusi, elegantseid luksuslikke materjale siidist alpakavillani. Dedari kangavalikus on lisaks kardinakangastele ka palju põnevaid mööblikangaid, millega saab luua eritellimusena valmistatud pehme mööbli või uuendada vanemat mööblit. Fotol on kujutatud Dedari dekoratiiv- ja mööbikangas Tiger Beat.