a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Riputussüsteemid

Kardinasiinid

Texstudios on lai valik kardinasiine täiustamaks eriilmelisi interjööre. Hetkel on kõige populaarsemad riputussüsteemid alumiiniumsiinid. Tänu laiale kasutusvõimalusele saab neid paigaldada nii seinale kui lakke ning vajadusel painutada erikujuliseks. Siinidel on lai valik põhitoone – valge, must, hall, pruun, hõbedane, kuldne. Luksuslikumaid kardinasiine pakub Itaalia bränd TAO Design. Motoriseeritud kardinasiinid

Kui kardinaid on palju ja need on rasked või nende juurde on halb ligipääs, aitavad motoriseeritud riputussüsteemid neid kergelt ja mugavalt juhtida. Samuti saab motoriseeritud süsteemid integreerida oma nutikodu lahendusse. 

Motoriseeritud kardinasiinid

Kui kardinaid on palju ja need on rasked või nende juurde on halb ligipääs, aitavad motoriseeritud lahendused neid kergelt ja mugavalt juhtida. Samuti saab motoriseeritud kardinasüsteemi integreerida oma nutikodu lahendusse.

Kardinate paigaldus, kardinapuu,

Kardinapuud

Kui on soov kasutada sisekujunduses kardinapuid, leiame kindlasti Texstudio valikust Teile sobivaima värvi, kuju ja profiiliga toote.

Kardinate paigaldus, kardinapuu,

Kardinapuud

Kui on soov kasutada sisekujunduses kardinapuid, leiame kindlasti Texstudio valikust Teile sobivaima värvi, kuju ja profiiliga toote.

Motoriseeritud kardinapuud

Kui kardinaid on palju ja need on rasked või nende juurde on halb ligipääs, aitavad motoriseeritud lahendused neid kergelt ja mugavalt juhtida. Samuti saab motoriseeritud kardinasüsteemi integreerida oma nutikodu lahendusse.Motoriseeritud kardinapuud

Kui kardinaid on palju ja need on rasked või nende juurde on halb ligipääs, aitavad motoriseeritud lahendused neid kergelt ja mugavalt juhtida. Samuti saab motoriseeritud kardinasüsteemi integreerida oma nutikodu lahendusse.Paneelkardina süsteem

Paneelkardinad sobivad eelkõige suurte akende ette ja pakuvad võimalust paneele siinidel liigutades reguleerida päikesevalguse intensiivsust. Paneelkardinaid võib kasutada ka ruumijagajatena. Lisaks spetsiaalsetele paneelkardina materjalidele saab kasutada ka mittevenivaid tekstiile, mis on vajadusel kas päevakardinad, paksemad tekstiilid või pimendavad kangad.