a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Texstudio

Eritellimuskardinad

Eritellimuskardinad – ABC

Olete just soetanud uue kodu, kuid eelmise kodu kardinad enam uute akende ette ei sobi? Soovid isikupäraseid ja oma nägemusega sobituvaid kardinaid, kuid esialgu ei teagi, millisest poest neid otsima minna? Kõige parem lahendus on jätta ehitus- ja sisustuspoodide otsinguretked kõrvale ning tulla kardinasalongi, et saada omale ideaalselt sobituvad eritellimuskardinad. Selles blogipostituses kirjeldame, millistest etappidest koosneb kardinate tellimise protsess. 

Esimesena tuleks kaardistada Teie soovid ja vajadused vastavalt ruumidele ning vähem tähtis ei ole paika panna aknakatete eelarve. Tihti ei mõelda sisustust planeerides sellele, et kardinad ja aknakatted on oluline osa kujunduslikust tervikust ning spetsiaalsete mõõtude järgi õmmeldud eritellimuskardinad tuleks ka eelarvesse mahutada. Texstudios on rikkalik ja väga kvaliteetne valik erinevas hinnaklassis kardinakangaid ning kindlasti leiavad Texstudio kardinadisainerid Teie soove, vajadusi ja eelarvet silmas pidades parimad variandid. 

Järgmisena tulevad Texstudio disainerid Teie koju, et mõõdistada ära kardinaid vajavad aknaavad. Kohapeal on võimalus ka disaineriga konsulteerida ning valitud kangaste sobivust koduses valguses konkreetsete akende ees vaadelda. Samuti võib kohapeal konsulteerides tekkida uusi mõtteid ja lahendusi, mis arvestavad konkreetsete ruumide spetsiifikaga, et tagada kõige praktilisemad lahendused. 

Kui sobivaimad kangad on välja valitud ja vajalikud mõõdud on võetud, hakkavad Texstudio aastetepikkuse kogemusega õmblejannad kardinaid valmistama. Tööprotsess toimub Texstudios kohapeal ning tänu sellele saavad ka disainerid protsessil silma peal hoida. Kardinate õmblemisel on väga olulisel kohal kvaliteedikontroll ning Texstudiost jõuavad klientideni vaid täiuseni viimistletud kardinad. 

Viimane etapp on kardinate ja tehniliste aknakatete paigaldus Teie ruumidesse, et tagada ideaalne lõpptulemus. Professionaalne paigaldaja teab kõike riputussüsteemide ja tehniliste kardinate paigaldamise spetsiifikast. Texstudiost on võimalus saada täisteenus kvaliteetsete kardinakangaste valikust kuni spetsiaalselt Teie jaoks valmistatud kardinate paika riputamiseni.