a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Texstudio

Tikkurila 2024 aasta värvid x Texstudio

Selgunud on Tikkurila 2024 aasta värvid ja neist inspireerituna kogusime kokku Texstudio valikus olevaid kardinakangaid, mööblikangaid ja tapeete tulevase aasta värvitoonides. Tikkurila aasta värvi kollektsioon Color Now 2024 peegeldab Rootsi sisekujundaja Marie Olsson Nylanderi (pildil) loomingulist hingeelu. Ta lõi koos Tikkurila värviprofessionaalidega maalähedaste toonidega värvikollektsiooni, et väljendada mängulisust, vabadust ja lahkust. Aasta värvi 2024 kollektsiooni kuulub 14 harmoonilist värvitooni, mis sobivad omavahel kokku ja toovad esile üksteise parimad omadused.

Selle kollektsiooni staar on aasta värv 2024 – Nude in Nizza. See on virsikutoon, mis kiirgab soojust ning väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Texstudio valikust alustame Lizzo kangaga Akira, mis on luksuslik kahepoolne linasisaldusega satiinkangas, värvitoone on roosadest sügavrohelisteni. Bukleekangad on juba paar aastat populaarsust kogunud ja Dedari mööblikangas Nimbus on imeliselt pehme villabuklee, millel on kaheksa looduslähedast tooni. Nimbus on villale omaselt pehme ja soe, aga ka väga vastupidav – hõõrdumiskindlus on 40 000 (Martindale). “Nude in Nizza” tooni värvitud seinte kõrvale võib aktsenti pakkuda tapeediga kaetud sein. Pierre Frey vinüültapeet Coban on interpretatsioon ikati ja tie-dye värvimistehnoloogiatest. Tapeedidisainis on modernsust on rõhutatud kahe kirka värvi kõrvutamisega neutraalsel foonil.

“Mint in Mexico” piparmündiroheline toon tundub kerge ja mahe, kuid on siiski üllatavalt intensiivne. See on värvitoon, millel on visuaalselt noorendav efekt. Lizzo kangas Linnet on 100% linane kangas, mis sobib nii külgkardinateks, dekoratiivpatjadeks ja mööblikangana kasutamiseks (30 000 Martindale). Värvitoon “Men on Mars” on kuldkollase varjundiga sügav ja rikkalik roheline. Dedari mööblikangas Coriandoli on tepitud, kergelt polsterdatud efektiga ja kaunistatud metallikniitidega, et tuua esile elegantne juveelimotiiv. Casamance tapeet Mandorla sisaldab mitmeid 2024 aasta värve, harmomeerudes ja täiustades üksteist. Mahedad rohelised toonid on teadupärast kõige rahustavama ja tasakaalustavama toimega, nii et vahelduseks hallidele ja beežidele soovitame interjööridesse julgelt ka rohelisi toone lisada.

“Gold in Ghana” on kuldkollane klassikaline värvitoon, millest kumab loomulikku soojust ja mis sobib suurepäraselt külalislahke interjööri loomiseks. Alhambra kangas Nicos on 25 värvitooniga kerge ja õhuline linane kangas, mis sobib nii päeva- kui ka külgkardinateks ja teisteks sisustustekstiilideks. Lizzo žakaarkangas Musa on kombinatsioon modernsest mustrist ja maitsekatest värvitoonidest. Ideaalne kombinatsioon kollasest ja rohelisest on värvitoon “Olives in Oman”. See on ehtne oliiviroheline, mis sobib suurepäraselt julgetesse interjööridesse. Lisaks teistele värvidele, leiab kuldkollast ja oliivirohelist Casamance’i kangas Parade, millel on külluslik abstraktne mustrimäng. Pehme puuvillasatiin on tiheda tikandiga kaetud, milles on kasutatud kahte tehnikat. Viskooslõngaga on tikitud delikaatselt läikivad pinnad ning akrüüllõngaga on loodud pehmed matid kontrastid.

“Lips in Lyon” on murtud pruunikaspunane värvitoon, mis sobib interjööri täiendamiseks nii väikestel kui suurematel pindadel. Täiuslikult punased huuled ja prantsuse elegants. Casamance’i kangas Celebrate on oma nime vääriline – elegantselt maheda läikega pruunikaspunasel pinnal mänglevad pidulikud täpiread. Värvitoon “Bubba in Berlin” on sama elav kui linn, millele see viitab. Seda värvitooni iseloomustab nii nostalgia kui ka lõbus futuristlik stiil. Tugev roosa, mis soodustab loovust. Dedari mööblikangas Amuleto on samuti mängulise iseloomuga. Kolmnurkade ideaalne geomeetria kujutab kalliskive, mis nendes värvitoonides eriliselt särama löövad. Little Greene tapeedis Poppy Trail sisalduvad kaks värvitooni “Nude in Nizza” ja “Lips in Lyon” – ideaalselt harmooniline värvikooslus.

Allikas: Tikkurila