a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Texstudio

4room x Texstudio

Tutvustame veel kord 2023. aasta kevadel välja tulnud 4roomi rippvalgustite seeriat Croissant, mille erilahenduse juures Texstudio kaasa lõi. Nimelt valmis rippvalgusti Croissant / Arty Limited Edition (fotol), mis on kaetud Texstudio valikus oleva Pierre Frey linase kangaga Arty. 4room valgustite puhul on võimalus valida lugematu hulga kangaste seast endale sobivaim ja lasta sellega rippvalgusti katta.

Rippvalgustil Croissant on kaks varianti – põrandavalgusti ja laevalgusti. Põrandavalgusti on 164cm kõrge ja diameeter on 40cm. Laevalgustid on viies mõõdus:

  1. Kupli kõrgus 135cm, diameeter 50cm
  2. Kupli kõrgus 160cm, diameeter 40cm
  3. Kupli kõrgus 160cm, diameeter 60cm
  4. Kupli kõrgus 160cm, diameeter 80cm
  5. Kupli kõrgus 220cm, diameeter 80cm

Croissanti rippvalgusti sobib kõige paremini kõrgetesse ja avaratesse ruumidesse tänu selle suuremõõtmelisusele ja suursugususele. Valgusti saab ideaalselt sobituma panna kogu ülejäänud interjööri ja sisustustekstiilidega, valides sellele harmoniseeruva või just kontrasti pakkuva kanga. Fotol ilmestab valgusti 4roomi kliendi avarat aatriumi.

Kõige paremateks kangasteks valgustil on naturaalsest materjalist linased või puuvillased kangad, mille kuplile liimimiseks kasutatakse keskkonnasõbralikku veebaasil liimi. Tuleohutuse tagamiseks on kangas lamineeritud tulekindlale PVC-le ning samuti saab mitte-tulekindlatele kangastele lisada lamineerimise käigus tulekindla kihi.

4roomi rippvalgustiga Croissant / Arty Limited Edition saab tutvuda 4roomi ja Texstudio salongides. Kui Sul tekkis idee omanäolisest lahendusest, siis võta kindlasti ühendust 4roomi või Texstudio disaineritega.